Hurtownia oświetlenia w Puławach – Lumigo

Szukasz sprawdzonego dystrybutora lub hurtowni oświetleniowej na terenie województwa lubelskiego? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez firmę Lumigo, której siedziba mieści się w Puławach przy ulicy Piłsudskiego 85. Hurtownia oświetlenia Lumigo to firma z wieloletnim doświadczeniem i młodym zespołem, która stawia na wysoką jakość obsługi klienta oraz szeroki i atrakcyjny asortyment do nowoczesnych wnętrz i aranżacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich architektów wnętrz oraz projektantów, którzy chcieliby zakupić w Lumigo towar do dalszej odsprzedaży na dużo lepszych warunkach niż oferują to sklepy stacjonarne.

Nowoczesne lampy i oświetlenie od Lumigo

Nasza hurtownia oświetleniowa posiada kilka tysięcy nowoczesnych lamp do wszystkich typów wnętrz. Znajdziesz tutaj zarówno duże jak i małe egzemplarze wyposażone w tradycyjne żarówki, jak i te z wbudowanymi panelami LED. Dostępne typy lamp, które oferujemy to:

  • nowoczesne lampy wiszące, sufitowe, kinkiety
  • nowoczesne reflektory, spoty, tuby
  • nowoczesne oświetlenie stojące podłogowe, stołowe
  • nowoczesne oświetlenie zewnętrzne do ogrodzeń, podjazdów, kostki brukowej, elewacji

Jeśli chcesz zapoznać się z całym asortymentem Lumigo, wejdź do naszego sklepu i pobierz najnowsze katalogi lamp i oświetlenia.

Sprawdź na: Lumigo.pl

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454

Najnowsze wpisy: