wypas owiec w Bieszczadach

Wypas owiec w Bieszczadach

W ostatnim czasie w świecie SEO zrobiło się bardzo głośno o pozycjonowaniu frazy Wypas owiec w Bieszczadach. Do walki o miano najlepiej zoptymalizowanej strony wystartowały takie firmy jak: semtalk.pl, markiel.eu, sylwesterjezierski.pl oraz wiele innych, ale na dzień pisania postu one zajmowały najwyższe pozycje na wspomnianą wyżej frazę wypas owiec w bieszczadach. Jednak w TOP2 znalazł się film z youtube ;]

Możecie obejrzeć go poniżej:

Dlaczego wypas owiec w Bieszczadach tak poruszył pozycjonerów?

Jedni uważają, że wystarczy dobra optymalizacja strony i / lub kilka linków. Inni natomiast nie są do końca pewni, że taka fraza jest rzeczywiście taka prosta do wypozycjonowania. Zapewne w najbliższym czasie dowiemy się, którzy z nich mieli rację i na dłużej zagościli w Top1 na frazę wypas owiec w Bieszczadach.

Czynniki

Zapewne czynnikami, które będą miały wpływ na osiągnięcie wysokiej pozycji poza optymalizacją czy linkami będą miały takie czynniki jak historia domeny (w tym również jej wiek), ilość i wartość linków kierujących do danej domeny (nie chodzi o wpis z wypasem owiec, tylko linki do strony głównej i pozostałych podstron), autorytet domeny głównej itd. Także ciężko będzie jednoznacznie ocenić co miało największy wpływ na wypromowanie wypasu. Tego typu testy miałyby największe powodzenie gdyby wszystkie startujące do rywalizacji domeny miały podobny wiek (najlepiej gdyby były to nowe domeny). Wtedy moglibyśmy określić co miało większy wpływ – jakiego rodzaju optymalizacja, linkowanie itp.

Czas pokaże, który pozycjoner stanie się prawdziwym Pasterzem Owiec w naszych Polskich Bieszczadach 🙂

Inne możliwe odmiany frazy Wypas owiec w Bieszczadach

  • wypasane owieczki
  • wypasać owce na łące
  • owca wypasana w górach
  • czy owieczka może być wypasana
  • przyczyny i skutki tworzenia paśników dla owczarni
  • pastwisko owiec, czyli tzw. trzoda

Najnowsze wpisy: